Apartmán 9 

Apartmán 9, Schinking 39, 57601 Maria Alm am Steinernen Meer.

Apartmán se nachází v přízemí apartmánového domu na klidném místě v místní části Schinking, 10 minut procházkou od vesničky Maria Alm. Lyžařský areál Hinterreit je přímo naproti apartmánovému domu. Hinterreit je menší středisko, na který je možné zakoupit samostatný a levnější skipas. Skipas pro oblast Skimadé, je však platný i do tohoto střediska. Reference na toto malé středisko jsou vynikající, co se týká úpravy svahů i počtu lyžařů. Více na https://www.hinterreit.at

Pro lyžaře, kterým dostačuje menší středisko typu Hinterreit, je Schinking ideální volba. Nástupní stanice lanovek pro oblasti Hochkoenig (160 km sjezdovek) je 5 minut jízdy autem. 

NOVINKA - WIFI zdarma

Plocha bytu je 30 m2. Byt je určen pro maximálně čtyři dospělé osoby, pro 4. osobu je k dispozici přistýlka. Byt je jednopokojový. Obývací pokoj slouží současně jako ložnice. Na spaní jsou k dispozici dvě pohodlné postele, rozkládací sedačka a přistýlka. V pokoji je kabelová TV, DVD, rádio a akumulační kamna. Z oddělené předsíně je vchod do koupelny, kde je vana se sprchou a WC. Kuchyň je vybavená elektrickým sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a lednicí. V bytě je nádobí, příbory a základní čisticí prostředky.Byt má pěknou terasu.

Podívejte se na fotogalerii bytu: https://www.maria-alm.cz/fotogalerie/apartman-9/

 

 

Lyže a kola lze uskladnit ve společných prostorách. Apartmán je nekuřácký. Do romantické vesničky Maria Alm dojdete pěšky za 10 minut. V ní se nachází BILLA (pozor, ve svátek a v neděli zavřeno) a dostatek restaurací. Před vjezdem do Maria Alm je supermarket M-Preis (cca 10 minut chůze od bytu). 

Cena za byt a noc - ZIMA 1.350,- Kč

Cena za byt a noc - LÉTO 1.150,- Kč

Cena  mimo  tato období je  1000,- Kč.

Turistický poplatek je 1,6 euro za osobu nad 15 let a noc. (poplatek je součástí faktury za ubytování). 

 

Pokyny pro příjezd

Na místě se hradí správci apartmánu poplatek 45,-€ za byt (předání  klíčů, kontrola bytu a závěrečný úklid). 

V bytě jsou lůžkoviny pro 4 osoby. Povlečení a ručníky nejsou v bytě k dispozici. 

Klíče Vám správce uloží do skříňky uzamčené číselným kódem. Je umístěna za hlavními domovními dveřmi, které lze volně otevřít. Kód Vám sdělíme před odjezdem. Tímto klíčem si otevřete další domovní dveře i byt. Hned za druhými domovními dveřmi je lyžárna (Schiraum). Po schodech kolem výtahu přijdete do chodby,dáte se doleva a na konci je Váš byt č. 9.

 

Pro cestu do Rakouska doporučujeme trasu České Budějovice - Linz -Salzburg - Bad Reichenhall - Lofer - Saalfelden. Ze Saalfelden jedete na Maria Alm a poté, co minete po pravé straně dolní stanici vleku Hinterreit, odbočíte doleva na Schinking, přejedete můstek a za ním hned na parkoviště vpravo. Před Vámi jsou dva apartmánové domy a Vy budete bydlet v levém, vchod je z levé strany.