Apartmán 29 - Hintermoos/Maria Alm

Apartmán 29, Bachwinkel 34, 5761 Maria Alm/Hintermoos

Byt je ideální pro rodiny s dětmi i skupiny dospělých. Maximální počet osob pro tento byt je 6. 

Fotogalerii bytu si můžete prohlédnout na https://www.maria-alm.cz/fotogalerie/apartman-29

Tento apartmán po rekonstrukci má k dispozici vstupní předsíň s prostornou vestavnou skříní, obývací pokoj, samostatnou kuchyňku, koupelnu s WC i terasu. Celková výměra apartmánu je 42 m2.

Velkou výhodou je oddělené místo na spaní pro 4 osoby, další 2 osoby mohou využít novou rozkládací sedačku v obývacím pokoji. Kuchyň je standardně vybavená (nádobí, lednice, sklokeramická deska, elektrická trouba, rychlovarná konvice, překapávač na kávu). V obývacím pokoji je LCD televize s více jak 100 programy (kabelová televize) včetně ČT 24.

V apartmánu je možno bezplatně využít bezdrátové připojení k internetu wifi. Při posezení na terase se při kávě můžete nechat unášet pohledem na panorama hor. Vaše děti mezitím mohou využít kromě aktivit v bazénu i možnost zahrát si ping-pong. Pálky a míčky jsou volně k dispozici v bytě.

V tomto domě jsou pronajímány i další byty, takže je možné zajistit pobyt větší skupiny přátel. Přímo na stejném podlaží s tímto apartmánem jsou umístěny další dva apartmány, a to č. 23 a 30, přičemž apartmán č. 30 s tímto sousedí přímo a disponuje stejnými prostorovými dispozicemi.

   

Vybavenost domu

 • vlastní parkovací místo k bytu
 • lyže / kola apod. je možné uložit v prostorné místnosti hned za vchodem do domu
 • v přízemí domu je k dispozici bazén o teplotě 28°C (13 x 8 m) a to denně od 7 do 20 hodin a s výjimkou měsíce listopadu, kdy probíhá jeho pravidelná údržba. Kolem bazénu je vyhřívaná podlaha.
 • v domě je výtah
 • prosklenou stěnou je přímo z bazénu výhled na panorama Alp.
 • v domě je dále možné využít stolní tenis ve stejném podlaží jako je bazén. Pálky a míčky jsou k dispozici v bytě.
 • využití bazénu i stolního tenisu je pro ubytované ZDARMA.
 • přímo na patře je k dispozici prádelna - sušáky, šňůry na prádlo, 2 pračky za poplatek.
 • možnost dodání čerstvého pečiva (ráno na dveřích bytu).

 

Pokyny k pobytu pro byt v areálu Hintermoos

Předání klíčů a úklid zajišťuje správce domu, kontakt Vám zašleme před odjezdem. 

Správce vybírá 100 EUR na kauci a 45 EUR za úklid. Hosté při příjezdu zaplatí 145 EUR v hotovosti, 100 euro dostanou zpět, pokud opustí byt bez poškození vybavení. Správce vybírá také 1,60 euro na dospělou osobu a noc návštěvnický poplatek.

Ubytování je možné mezi 16. – 18. hodinou. Předání klíčů a případná domluva dodávky čerstvého pečiva přímo v kanceláři správce domu.

Odjezd – uvolnění bytu vždy do 10:00.

U pobytů, které nezačínají v sobotu, si hosté vyzvedávají klíče z bezpečnostní schránky s PIN kódem a hradí poplatek 15 euro správci domu druhý den ráno, společně s turistickým poplatkem. U pobytů, které nekončí v sobotu, hosté poklízejí byty sami. 


Příjezd k bytu v areálu Hintermoos – Bachwinkel 34
Z dálnice sjeďte za Salzburgem na sjezdu Inzell/Siegsdorf a dejte se směrem na Inzell, pak pokračujte přes Lofer do Saalfelden. Na 1.kruhovém objezdu odbočte doleva na Maria Alm. Při vjezdu do Maria Alm pokračujte ještě asi 5 km po hlavní silnici směrem na Hintermoos k Schwarzeck-Sesselbahn. Zde odbočte doprava a po 1 km dorazíte k domu – Bachwinkel 34 (na rozcestí je značeno).
2.možnost:
Ze Salzburgu pokračujte po dálnici až po Bischoffshofen, zde odbočte směrem na St.Johann, pokračujte přes Zel lam See do Saafelden. Na 1.kruhovém objezdu odbočte doprava na Maria Alm. Při vjezdu do Maria Alm pokračujte ještě asi 5 km po hlavní silnici směrem na Hintermoos k Schwarzeck-Sesselbahn. Zde odbočte doprava a po 1 km dorazíta k domu – Bachwinkel 34.


Důležité informace

 • Povlečení, ručníky a utěrku si vezměte prosím vlastní.
 • Čistící prostředky, toaletní papír a sáčky do odpadkového koše jsou v bytě k dispozici.
 • Byt má vlastní parkovací stání – na parkovišti před domem, není specielně označeno.
 • V domě je výtah, byt se nachází v patře označeném DG
 • Pro vyložení věcí můžete přijet k zadnímu vchodu domu, kde je i kancelář správce domu.
 • Lyže/kola apod. můžete odložit v prostorné místnosti hned u vchodu domu.
 • Na mokrou obuv jsou v bytě určeny podložky/odkapávače, boty na nich můžete bez starostí nechávat v hlavní chodbě před bytem, budete mít v bytě více pohodlí.
 • Mokré oblečení můžete sušit v prádelně na patře bytu. Zde je možné využít i pračku za poplatek.

 

Důležitá telefonní čísla:
Dědkovi: 777 212 720, 608 232 067
1.POMOC V RAKOUSKU: 144
LINKA TÍSŇOVÉHO VOLÁNÍ PRO EVROPSKOU UNII: 112